Про мене

Андрій Семенчук ведучий та гуморист з міста Рівне.
Будь-який привід перетворюю в подію.
Весілля, юбілей, корпоратив - Ваше свято буде незабутнім.

У нашому житті так багато свят, але пам'ятаємо ми тільки про особливі дати. День весілля, ювілей чи випускний - це одні з найяскравіших і головних моментів, теплі спогади про яких хочеться зберегти на довгі роки. Підготовка до свят - справа відповідальна і копітка. Потрібно знайти хорошого фотографа, відеооператора, діджея або музиканта, замовити та оформити зал, вибрати страви, які всім будуть до смаку, придумати програму на вечір і багато іншого. Найчастіше, таке навантаження призводить до того, що підготовка до свята стає не в радість, а наближення знаменного дня тільки збільшує напругу.

Створити незабутнє свято - це мистецтво. У цій справі важлива кожна дрібниця, адже продумані дрібниці і є запорукою успіху. Індивідуальний сценарій або класичний вечір, оформлення приміщення і тематика торжества повинні ідеально поєднуватися з хорошим смаком ведучого, його чарівністю, дотепністю, почуттям такту і умінням імпровізувати.

Ведучий на заходах завжди відчуває настрій аудиторії. Він грамотно направляє свято в потрібне русло, невимушено стимулює до активності гостей, чергуючи розваги з душевним спілкуванням і застіллям. Таким чином, людина, яка буде вести захід повинен володіти не тільки хорошим смаком і почуттям гумору, але і почуттям міри, розумінням психології людини і вмінням підлаштовуватися під атмосферу заходу.

Я отримую задоволення від проведення свята.

Проведення свят відрізняються між собою стилем і напрямком, але завдання завжди одна - задоволені винуватці торжества, а також їхні рідні та близькі. Що може бути краще щасливих посмішок молодих в їх весільний день або захоплених палаючих очей у іменинника? Справжній професіонал завжди зможе знайти індивідуальний підхід і грамотно розставити акценти на будь-якому заході.