Захід або відкриття

Ведучий Андрій Семенчук проводить захід фото

Відкриття магазину або іміджевий захід. 

Ефектне відкриття - відмінний спосіб залучити потенційних покупців до нового магазину або торговий центр. Організаційні, урочисті і неофіційні питання святкової церемонії допоможе вирішити творчий колектив сценаристів, ведучих, артистів, оформлювачів і інших майстрів своєї справи!

Ведучий на відкриття торгового центру
Цінність...

Артистичні та гумористичні виступи

Андрій Семенчук артистичні та гумористичні виступи фото

Гуммористичний жанр - один з самих великих напрямків естрадного мистецтва, що включає в себе різноманітні артистичні номери. Яким би не було ваше свято (весілля, ювілей, корпоративний вечір, новий рік), воно повинно запам'ятатись вам та вашим гостям, ставши по-своєму унікальним. Андрій Семенчук - артист пародійного жанру допоможе вам в цьому і зробить ваш вечір веселим та незабутнім.
 ...

Корпоратив

Ведучий Андрій Семенчук проводить корпоратив фото

Корпоратив - це спілкування в іншому форматі.

Хороший і якісний відпочинок - запорука успіху як великих компаній, так і невеликих фірм. Адже, чим більш згуртованими і дружні колектив, тим більш продуктивно і якісно виконується робота. Багато компаній організовують для своїх співробітників різні корпоративні події. Таким чином колектив може відчути себе в комфортній і неформальній...

День народження. Ювілей.

Ведучий Андрій Семенчук проводить день народження ювілей фото

Чому важливо запросити ведучого на свій день народження, або ювілей?

У цей день у іменинника особливий святковий настрій, а рідні і близькі радують привітаннями, подарунками та сюрпризами. Ювілей - це особливе свято, яке має на увазі підведення підсумків за останні роки. Так хочеться, щоб саме цей день став незабутньою подією, яке буде приємно згадувати через деякий час.

Однак,...

Весілля

Ведучий Андрій Семенчук проводить весілля фото

Весілля - особливий день в житті пари.

Підготовка до цієї події завжди дуже відповідальна. Хочеться, щоб цей чарівний день запам'ятався як молодятам, так і їх гостям. Вибір стилю і формату торжества, замовлення залу і його оформлення, вибір весільної сукні та костюма - це лише маленька частина зі списку, яка лягає на плечі майбутніх молодят. Можна витратити багато сил на створення...