Ведучий Андрій Семенчук проводить весілля фото

Весілля - особливий день в житті пари.

Підготовка до цієї події завжди дуже відповідальна. Хочеться, щоб цей чарівний день запам'ятався як молодятам, так і їх гостям. Вибір стилю і формату торжества, замовлення залу і його оформлення, вибір весільної сукні та костюма - це лише маленька частина зі списку, яка лягає на плечі майбутніх молодят. Можна витратити багато сил на створення ідеального весільного дня, але святкова і дружня атмосфера багато в чому це залежить від ведучого на весілля.

Виникає багато суперечок з приводу, в чому різниця між тамадою і ведучим. Як правило, ті, хто неодноразово організовував весілля в європейському стилі говорять, що для проведення весілля потрібен саме ведучий. Але куди ж поділися ті, хто ще вчора називали себе тамадою? Насправді, все просто. Ведучий і тамада - це всього лише синоніми. Друге поняття грузинського походження і має на увазі під собою розпорядника бенкетом і гулянням. Однією з головних обов'язків тамади було вимова тостів.

Сподіваюся, тепер стало зрозуміло, що не має значення між ведучим і тамадою на весілля в Москві. Велика частина провідних намагаються піти від назви "тамада", тому що у багатьох це поняття асоціюється з проведенням свята в старому форматі. Тим не менш, багато, за звичкою, називають провідних тамадою. А, адже, важливо зовсім не назва, а то, скільки приємних емоцій подарує людина в урочистий весільний день молодятам і їх гостям.

Хороший ведучий відрізняється тим, що проводить захід від самого початку до кінця. Його не злякають будь-які форс-мажори, він завжди з посмішкою зможе знайти вихід з будь-якої ситуації. Професіонал завжди чітко знає коли потрібно імпровізувати, а коли варто точно дотримуватися сценарію, завжди буде стежити і направляти в правильне русло настрій аудиторії.

Ведучому важливо щоб Ваше весілля пройшла на високому рівні.

Деякі вважають, що ведучий або тамада є головною персоною торжества. Це велика помилка, адже справжній професіонал завжди зробить акцент саме на молодий подружній парі. Тому при виборі тамади на весілля варто звернути увагу на особисті якості людини. Увага молодим і гостям повинно бути проявлено в легкій і ненав'язливій формі, тоді всі будуть комфортно себе почувати.
Якщо Ви мрієте про яскраву, сучасної і стильної весіллі, де не буде недоречних жартів і провінційних обрядів, то Вам необхідний ведучий на весілля в Москві. Високий рівень професіоналізму, іскрометний почуття гумору і почуття такту є визначальними рисами характеру сучасного тамади.

Ведучий - це друг і помічник, який порекомендує музикантів, фотографів і артистів. Саме сполучення робота команди професіоналів зробить такий важливий день феєричним і незабутнім. Звертайтеся до кращих і тоді день весілля пройде легко і радісно,  без переживань і зайвих клопотів. Досвідчений ведучий знає як знайти підхід до будь-якої аудиторії, у нього грамотна мова і поставлений голос. Саме таким є я, Дмитро Таран - харизматичний представник провідних нового покоління.

Мрієте про ідеальне весілля як з фільму? Це можна втілити в реальність навіть в Москві. Індивідуальна програма і європейський формат проведення зроблять Ваше весілля яскравою і незабутньою, а Вам тільки залишиться приймати захоплені відгуки гостей.

Ідеальне весілля - це втілення побажань молодят, дружня атмосфера свята і комфорт для гостей. Підійдіть до вибору ведучого відповідально, адже саме від нього буде залежати яким буде Ваш весільний день.