Дізнайтесь як розвеселити гостей на весіллі фото

Розповім про дуже крутий Інтертейнмент (не плутати з конкурсом або інтерактивом). Упевнений, це стане трендом весіль 2019 року.

Ынтертейнмент краще робити ввечері, на відкритому повітрі, після виносу торта і продажу перших трьох шматочків. Нам потрібні: мотузка, сірники, олівець, кульки, прищіпки, костюм циганки, поліпропіленові мішки з-під картоплі, підгузники, стільці в атласних чохлах, чупа-чупси та багато горілки. Коли реквізит зібраний, змушуємо свідків весілля взяти його. Після цього разом з гостями виходимо на вулицю.

Поруч з рестораном знайдіть сухе дерево, поїли короедами. Складіть весь реквізит навколо нього і полийте горілкою. Попросіть, щоб свідки прив'язали ведучого до стовбура дерева. Якщо на весіллі є дитина, попросіть його розкидати пелюстки троянд і підпалити звалений в купу реквізит.

Як тільки язики вогню піднімуться до неба гості підпалюють бенгальські вогні. Діджей знаходить на своєму флоп-диску пісню Barry White "Never, Never Gonna Give You Up". Все сміються, кружляють у хороводі та кричать «гірко». У цей момент шурин, дівер і свояченніца намагаються розібратися в який бік крутити хлопавку-конфетті.