Ведучий Андрій Семенчук проводить захід фото

Відкриття магазину або іміджевий захід. 

Ефектне відкриття - відмінний спосіб залучити потенційних покупців до нового магазину або торговий центр. Організаційні, урочисті і неофіційні питання святкової церемонії допоможе вирішити творчий колектив сценаристів, ведучих, артистів, оформлювачів і інших майстрів своєї справи!

Ведучий на відкриття торгового центру
Цінність ведучого масових свят в Москві визначається його професіоналізмом, стилем і оригінальністю підходу. Завдяки цьому наші фахівці давно заслужили добру славу і повагу колег, клієнтів, ділових партнерів.

Ми цінуємо вашу думку, дорогі друзі, і вдячні за високі оцінки праці ведучого і його команди, які багато клієнтів залишають в своїх відгуках і коментарях на сайті!

Наші основні принципи - це відповідальність і скрупульозна підготовка. Над кожним сценарієм ведеться серйозна індивідуальна робота, жодна дрібниця не залишається без уваги. Наші провідні прекрасно володіють будь-якою аудиторією і можуть подарувати справжнє свято дорослим і дітям. Це означає, що відкриття вашого ТЦ пройде не за типовим зразком, а буде унікальним, несхожим на інші подібні заходи.

Що може зробити провідний, щоб ваш свято було особливим? Звичайно ж, все саме першорядне, тобто:

- гарно та заманливо розповісти про ваш ТЦ, асортименті магазинів, цікавих акціях;
- наголосити на важливості і урочистість церемонії, грамотно представити почесних гостей, адміністраторів, бізнес-партнерів;
- елегантно піднести все іміджеві моменти і особливості;
- захоплююче провести різноманітні атракціони, конкурси, ігри;
- залишити найкращі враження і веселий настрій у всіх відвідувачів та всіх учасників